KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15237283
nr 1523 7283
Oidentifierad konstnär, Stockholmsmotiv. Signerad. Olja på pannå, 32x32 cm, yttermått inklusive ram: 45x45 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:40:52
19/2 19:39:17
20 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm